WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

  • 2008’de İngiltere’de kurulup 2015’de Kuzey Kıbrıs’ta açıldı
  • Şirketimizin dünya çapında (Uganda, Kazakistan, Türkiye) yol, köprü, havalimanı pisti ve toplu konut yapımı alanında pek çok başarıları bulunmaktadır ayrıca insan sağlığına büyük destek katacak tıbbi malzeme üretip, yine dünya çapında ithalat ve ihracat alanında da anlaşmalarımız bulunmaktadır. Bunlar dışında İngiltere, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ta emlak şirketlerimiz bulunup yerel bir bankanında ortak sahibi olmaktayız.
  • Şirketimiz Kuzey Kıbrıs’taki ilk 7 yıldızlı uluslararası sertifikaya sahiptir. Bu, uluslararasında inşaat yapma tecrübesine sahip, kalite garanti belgesi bulundurmak demektir.
  • Bizlerin yeni projeleri; Rosedale, Suntree, Grand Blue Palace ve Pangea (Çalışma aşamasında olan 2 projemiz daha bulunmaktadır)
  • Diğerlerinden farklı olarak bizim tasarımlarımız farklı modern bir görünüş tasarımına sahip olup yüksek kalite ithal ürünlerle inşa edilmektedir. Ayrıca termal izolasyonlu duvarları mevcuttur.
  • Tüm projelerde arsa alışverişi mevcuttur.
01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

Zeliha Kırk

Zeliha Kırk

Mimar

Melis Güler

Melis Güler

Jeoloji Mühendisi

Vedat BORA

Vedat BORA

İç Mimar Ve Çevre Tasarımcısı

Taha BİLGİN

Taha BİLGİN

İnşaat Mühendisi

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Örnek Müşteri 3 - Müşteri

Ajansımız bizim göz bebeğimizdir. Mimarlık V2 bu durumu bilen, benimseyen ve günün hangi saatinde olursa olsun isteklerimizi, kendi yeriymiş gibi sahiplenerek tasarımlarını yapan bir mimarlık ofisidir. İyi ki yolumuz kesişti ve ofisimiz mimari tasarımına dokundunuz. Ellerinize sağlık!

Örnek Müşteri 2 - Mühendis

Fabrika ruhsatımız ve projelerimiz konusunda, samsunda tercih edilebilecek en doğru mimarlık ofisini bulabildiğimiz için çok şanslıyız. Mimarlık V2 ofisi genç, dinamik kadrosu ile takipçi ve işinin ehli ve en önemlisi iş bitirici gerçekten. Gözüm arkada kalmasın diyorsanız, zevkli, keyifli projeleriniz olsun istiyorsanız kesinlikle doğru adres.. En güzeli de sizin düşünemediğiniz detayları size sunar, yol gösterir, zevk katar. Mimarlık V2 kadrosu ile çalışmak kahve kokusunda projeleri incelemek bizler için hep keyif oldu,herkese tavsiye ederiz. Teşekkürler yolunuz hep açık olsun sevgili Mimarlık V2.

Örnek Müşteri 1 - İşletme Müdürü

Mimarlık V2 firmamızın birçok projede güvenerek ve memnuniyetle çalıştığı bir firmadır.

03.